KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci
Bibioteka Główna UR

Telefony

 

Biblioteka Główna
Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja
al. Mickiewicza 24/28
30-059 Kraków
tel./fax: 12-662-40-32
e-mail: library@ur.krakow.pl

 

UWAGA:
Ze względów bezpieczeństwa w adresach e-mail zamieszczonych na niniejszej stronie znak "@" (popularnie "małpa" lub "at") zastąpiono literą "a" w nawiasie okrągłym "(a)". Przed wysłaniem wiadomości e-mail na jeden z wymienionych  niżej adresów, należy zamienić znak "(a)" na znak "@".

Imię i nazwisko

Adres e-mail

Nr telefonu

     Dyrektor Biblioteki
 dr Bożena Pietrzyk  b.pietrzyk(a)ur.krakow.pl tel/fax: 12-662-40-32
     Stanowisko ds. Administracyjno-Organizacyjnych
 mgr Katarzyna Fijałka  k.fijalka(a)ur.krakow.pl tel/fax: 12-662-40-32
     Stanowisko ds. Obsługi Sprzętu Technicznego
 inż. Marek Rupikowski  m.rupikowski(a)ur.krakow.pl 12-662-41-58
     Oddział ds. Rejestracji Dorobku Pracowników UR  bg.publikacje(a)ur.krakow.pl 
mgr Maria Malak – kierownik Oddziału  m.malak(a)ur.krakow.pl 12-662-40-33
 mgr inż. Anna Czech  a.czech(a)urk.edu.pl  12-662-40-33
 mgr inż. Jakub Jaźwiński  j.jazwinski(a)ur.krakow.pl 12-662-52-77
 mgr Paulina Tyrała  p.tyrala(a)ur.krakow.pl 12-662-40-91
 mgr Ewelina Wójcikowska-Jakubiec  e.wojcikowska(a)ur.krakow.pl 12-662-40-91
     Oddział Gromadzenia i Opracowania Zbiorów
 mgr Grażyna Jabłońska - kierownik Oddziału  g.jablonska(a)ur.krakow.pl 12-662-40-34
     Sekcja Gromadzenia Zbiorów  bg.gromadzenie(a)ur.krakow.pl
 mgr Monika Rząsa – kierownik Sekcji  m.rzasa(a)ur.krakow.pl   12-662-40-34
 mgr Zofia Dubiel
 z.dubiel(a)urk.edu.pl
 mgr Katarzyna Jaskulska-Dwuraźna  k.jaskulska(a)ur.krakow.pl
     Sekcja Opracowania Zbiorów  bg.opracowanie(a)ur.krakow.pl
 mgr Grażyna Jabłońska  g.jablonska(a)ur.krakow.pl 12-662-40-34
 mgr Jolanta Mróz  j.gawrys(a)ur.krakow.pl
 mgr Bartosz Jasiecki  bartosz.jasiecki(a)urk.edu.pl 12-662-40-31
     Oddział Udostępniania Zbiorów  bg.udostepnianie(a)ur.krakow.pl
 mgr Urszula Kowalska – kierownik Oddziału  u.kowalska(a)ur.krakow.pl 12-662-40-92
     Czytelnia Studencka
mgr Małgorzata Fyda  m.fyda(a)urk.edu.pl 12-662-40-92
     Wypożyczalnia  wypozyczalnia(a)ur.krakow.pl
 mgr inż. Jadwiga Bachul  j.bachul(a)ur.krakow.pl 12-662-40-51
 mgr Krystyna Haduch  k.haduch(a)ur.krakow.pl
     Sekcja Przechowywania i Konserwacji Zbiorów  bg.magazyn(a)ur.krakow.pl
 Małgorzata Pardyjak  m.pardyjak(a)ur.krakow.pl 12-662-40-35
 Dorota Stawińska  d.stawinska(a)ur.krakow.pl
 Grażyna Woźniczka  g.wozniczka(a)ur.krakow.pl
     Czytelnia na Wydziale Leśnym
 Bożena Binczycka  b.binczycka(a)ur.krakow.pl 12-662-51-71
     Czytelnia na Wydziale Biotechnologii i Ogrodnictwa
 Krystyna Pobereżnik
 k.pobereznik(a)ur.krakow.pl  
     Czytelnia na Wydziale Technologii Żywności
 mgr inż. Marta Mazela  m.mazela(a)ur.krakow.pl 12-662-47-76
     Oddział Informacji Naukowej  oin(a)ur.krakow.pl
 mgr Adrian Krawczyk –  kierownik Oddziału  a.krawczyk(a)ur.krakow.pl 12-662-40-30
12-662-40-31
 mgr Angelika Ciszek
 a.ciszek(a)urk.edu.pl 12-662-40-30
 mgr Bartosz Jasiecki  b.jasiecki(a)urk.edu.pl 12-662-40-31
  mgr inż. Michał Rapacz  m.rapacz(a)ur.krakow.pl 12-662-40-31
 mgr inż. Beata Tokarczuk  b.tokarczuk(a)ur.krakow.pl 12-662-40-30
12-662-40-31
     Informatorium i Czytelnia Czasopism
  mgr Angelika Ciszek  a.ciszek(a)urk.edu.pl 12-662-40-97
     Wypożyczalnia Międzybiblioteczna
 mgr inż. Beata Tokarczuk
 bg.miedzybiblioteczna(a)ur.krakow.pl 12-662-40-30
     Muzeum  
     Stanowisko ds. Zbiorów Muzealnych
 mgr Danuta Gajewska  d.gajewska(a)ur.krakow.pl 12-662-42-08
     Stanowisko ds. Kontroli i Selekcji Zbiorów oraz Bibliotek Zakładowych
 mgr Monika Rząsa  m.rzasa(a)ur.krakow.pl 12-662-40-34
     Redagowanie strony internetowej Biblioteki
 mgr Adrian Krawczyk  a.krawczyk(a)ur.krakow.pl 12-662-40-30
     Archiwum  archiwum(a)ur.krakow.pl
 mgr Paweł Jakubiec - kierownik Archiwum
 p.jakubiec(a)ur.krakow.pl 12-662-52-77
 mgr Agnieszka Góralczyk  a.goralczyk(a)ur.krakow.pl
 mgr inż. Jakub Jaźwiński  j.jazwinski(a)ur.krakow.pl
 mgr Justyna Żabicka  j.plachta(a)ur.krakow.pl
 mgr inż. Paweł Pierzchała  p.pierzchała(a)ur.krakow.pl

 

Powrót do strony głównej

Ostatnia aktualizacja dnia: 14.11.2017

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies