KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci
Bibioteka Główna UR

Oferta szkoleń bibliotecznych

dla pracowników i doktoranów

  

Szkolenia prowadzone przez bibliotekarzy

Obsługa i sposoby wyszukiwań w elektronicznych źródłach informacji (bazach danych, katalogach, czasopismach) udostępnianych w sieci UR oraz dostępnych za darmo w internecie; przeszukiwanie elektronicznych źródeł informacji w celu odnalezenia publikacji do bibliografii. Szczegłówe informacje znajdują się tutaj.

   
Pozostałe szkolenia z baz danych
 
  • on-line - szkolenia prowadzone "na żywo". Są organizowane przez producentów baz np. Ebsco lub Web of Science. Zaletą tego typu szkoleń jest to, że są prowadzone w j. polskim. Sprawdź na stronie głównej Biblioteki, czy obecnie odbywają się szkoleniach online.
  • off-line - to krótsze lub dłuższe filmy, nagrane i udostępnione w sieci na stronie producenta bazy, lub w ogólnodostępnym serwisie np. Youtube. Linki do niektórych z nich umieściliśmy na bibliotecznych stronach poświęconym poszczególnym bazom - wykaz baz.

Okresowe wykłady i seminaria organizowane przez Bibliotekę UR, prowadzone przez prelegentów. Informacje nt. tego typu spotkań prezentujemy na stronie głównej Biblioteki. Wykaz przeprowadzonych dotąd szkoleń można znaleźć tutaj.

   

 

 

 

Kontakt:

Biblioteka Główna Uniwersytetu Rolniczego im. H. Kołłątaja w Krakowie
Oddział Informacji Naukowej
tel: 12-662-40-30
mail: oin(at)ur.krakow.pl

(w miejsce liter "at" należy wpisać znak "@")

 

 

Powrót do strony głównej

Ostatnia aktualizacja dnia: 22.05.2018

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies