KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci
Bibioteka Główna UR

SIGŻ


Opis:

Baza  obejmuje zagadnienia gospodarki żywnościowej w Polsce. Tworzona jest przez Centralną Bibliotekę Rolniczą i współpracujące z nią placówki naukowe.  Swoim zakresem tematycznym obejmuje problematykę rolnictwa, leśnej gospodarki niedrzewnej oraz przemysłu spożywczego. Zawiera opisy  bibliograficzne i abstrakty z ok. 270 tytułów czasopism, wydawnictw seryjnych, materiałów konferencyjnych, książek i aktów prawnych. Roczny przyrost bazy ok. 7 tys. opisów.

Ważna informacja dla dotychczasowych użytkowników:

Od ostatniego kwartału 2011 roku pełna wersja bazy jest dostępna jedynie w wersji on-line pod tym adresem. Prenumerata dotychczasowej wersji na płytach CD została przerwana z dniem udostępnienia pełnej wersji bazy w Internecie.

 

Dostęp:

  • wersja on-line z każdego komputera - wejście do bazy. Po wejściu na stronę, należy kliknąć w napis "Gość', aby zalogować się do bazy jako anonimowy użytkownik i mieć możliwość przeszukiwania bazy.
  • starsze wersje na płytach CD (stan aktualny na koniec 2011 roku) znajdują się w Bibliotece Głównej, Oddział Informacji Naukowej, pok. 117, al. A. Mickiewicza 24/28.

 

 

 

Powrót do spisu baz

Powrót do strony głównej

Ostatnia aktualizacja dnia: 6.10.2015

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies