KandydaciStudenciPracownicyAbsolwenci
Bibioteka Główna UR

Prenumerowane czasopisma (drukowane)

 

 Informacje o czasopismach prenumerowanych na bieżąco, można uzyskać pod nr telefonu: 12-662-40-34.

 

Rok Czasopisma polskie Czasopisma zagraniczne
2016

Informacja pod nr tel: 12-662-40-34

2015

2014

 

 

Oprócz powyższego wykazu, zapraszamy do zapoznania się z listą czasopism online dostępnych w sieci UR oraz listami czasopism dostepnych w bazach z licencji krajowej (Elsevier, Springer, Wiley, Ebsco). Szczegółowe informacje na ten temat znajdują się tutaj.

Podczas poszukiwania tytułu czasopisma polecamy skorzystać także z katalogu elektronicznego Biblioteki Uniwersytetu Rolniczego, w którym rejestrowane są wszystkie czasopisma dostępne w wersji drukowanej w Bibliotece i Czytelniach zewnętrznych. W przypadku nie odnalezienia poszukiwanego czasopisma (lub konkretnego numeru) w katalogu Biblioteki, można skorzystać z:

  • katalogu kartkowego, jeśli poszukiwany tytuł jest czasopismem zagranicznym i sprawa dotyczy starszych roczników (np. z lat 70.)
  • katalogu NUKAT, (Narodowego Uniwersalnego Katalogu Centralnego, obejmującego pozycje z ponad 100 bibliotek naukowych w Polsce) w celu zdobycia informacji, w której polskiej bibliotece czasopismo jest dostępne.

Jeśli czasopismo (lub jakakolwiek inna pozycja biblioteczna np. książka) nie jest dostępne w Bibliotece Głównej UR, ani żadnej innej bibliotece na terenie Krakowa, a jest dostępne w innej bibliotece na terenie Polski, istnieje możliwość "ściągnięcia" poszukiwanej pozycji do naszej Biblioteki. W tym celu prosimy kontaktować się z Wypożyczalnią Międzybiblioteczną Biblioteki Głównej UR.

 

Powrót do strony głównej

Ostatnia aktualizacja dnia: 12.06.2018

Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie 31-120 Kraków, Al. Mickiewicza 21, fax: 12 633 62 45, 2009-2013    Redaktor    Polityka cookies